Бізнес по-одеськи

Савва Лібкін у спiвавторствi з Антоном Фрiдляндом

270.00 

Додати підпис до книги можна при оформленні замовлення

Про що книга?

В Одеській кухні як у великому казані поєдналися українська хлібосольність, єврейська винахідливість, східна пряність, європейська ґрунтовність, французька багатошаровість та кавказька гострота.

Увібравши в себе найкраще, одеська кухня присмачила страви часточкою південного сонця, сіллю щедрого моря та ароматом стиглих помідорів.

У виконанні Савелія Лібкіна одеська кухня звучить, заряджає настроєм та бажанням готувати саме той салат, соус якого потім вмочуєш шматочком бородинського, саме ту ікру із синеньких, кілограм якої лише “на скуштувати”.

Яскрава, незабутня, що залишає найтепліші спогади, одеська кухня, що збирає всіх за великим столом, не залишає нікого байдужим.

Друзі про книгу пишуть...

Одесит – найвимогливіший клієнт у світі. Це я ствердждую відповідально, бо сам зростав у Одесі. Із форшмаком матері кожен мешканець нашого міста увібрав найвищий рівень якості та смаку їжі. І все подальше життя, хай у якій країні опиниться, він шукає бодай щось не перемаслене, уже мовчимо про те, щоб близьке до домашнього.

Спроба читача оцінити діловий шлях Савви Лібкіна буде невдалою без розуміння тонкощів, окреслених вище. Памʼятайте: Савва спромігся нагодувати людей щонайприскіпливіших до кожного помідора в салаті. Якщо вже підкорив цю висоту, далі перед тобою відкриті всі шляхи, і я від душі бажаю моєму дорогому другові процвітання.

Андрій Ставніцер

Перші дві книжки Савви містили рецепти. Однак він не лише кухар, не лише бізнесмен. Він – художник. Бо до кожного ресторану, кожної страви та й до кожного речення ставиться напрочуд творчо. 

Тому в його ресторанах не тільки гарно, а й цікаво. І смачно за будь-яких обставин! 

Ця книжка – колекція абсолютно одеських викликів, ситуацій, знахідок, персонажів, переживань і досягнень. Вона передає не лише дух часу, а й містить рецепти. Щоправда, не страв, а життя.

Андрій Федорів

До Одеси їдуть за морем, атмосферою, насолодитися колоритною говіркою місцевих мешканців та посмакувати стравами одеської кухні. Савва Лібкін і його гастрономічні проекти «Компот», «Тавернетта» і «Дача» — частина цього явища. Ресторани одеської кухні можна зустріти у Нью-Йорку, Хабаровську, Тель-Авіві, Києві та Берліні. Це кухня імені міста, де вона народилася, всі інші кухні мають назви народів та країн: китайська, мексиканська, італійська. 

Я прочитав книжку із задоволенням, вона цікава, після неї чудовий посмак, і хочеться пити чай із черешневим варенням у «Дачі», розмірковувати й робити висновки. Коли Одеса і «Дача» тимчасово недосяжні, можна просто розгорнути цю книжку й уявити, що ти вже там.

Євген Черняк

Мова сайту

Валюта